Sıkça Sorulan Sorular

Teknemiz özel olduğundan dolayı hiç bir belgeye ihtiyaç yoktur
Evet teknemizde wc bulunmaktadir. Teknelerde kullanılan wc ler elektrikli olduğu için içerisine peçete havlu ve ıslak mendil v.b. şeyle asla atmıyoruz .. wc arızası oluştuğu an turlarımız yarıda kalacaktır ve geri dönülecektir.
Hangi tür av yapacağınıza bağlı olarak bilinmemektedir bu konuda bizlere gelmeden önce arayıp bilgi alabilirsiniz..
Teknemiz de çay kahve ve soğuk mesrubat ikramımızdır . Teknemiz de mutfak Ocak ve mangal bulunmaktadır . Tarafinizca getirilen yiyecekler pişirilir ve servis yapılır. Bizlerde ek olarak makarna ve salata ikramımızdır .
Teknemiz 11mt uzunluğunda 3.60 m genişliğinde ferah mekana sahiptir. Koltuklarimiz konforlu dur.
Bizimle balığa çıkmak için hafta sonları yoğunluk olduğundan önceden aramanizda fayda olmaktadır .. hafta içi turlarimizda ise bir gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır.hafta sonu turlarimizi rezervasyon ile bize iletiniz size mutlaka dönüş yapılacaktır.
Gündüz balık turlarımız Sabah 06:30 ile 16:00 saatleri arasında olmaktadır . Gece turlarımız akşam 20:30 ile 03:30 saatleri arasında yapılmaktadır . Hava şartları bozulur yada misafirlerimizden rahatsizlanan olursa erken dönüş yapılmaktadır. Özel aile turlarımız ve diyer anlarımız ile zaman bilgisini bizlere ulaşarak bilgi edine bilirsiniz.
Teknemiz aileler için uygundur, ferah ve kullanışlıdır.